Velux DSU verduisterend rolgordijn op zonne-energie
- Geschikt voor gebogen en vlakglas lichtkoepel CVU/CFU
- Functioneert op zonne-energie. Eenvoudige montage en geen bedrading
- Inclusief wandschakelaar

Het VELUX DSU Verduisterend Rolgordijn is een geavanceerde oplossing ontworpen om uw comfort binnenshuis te verhogen. Dit rolgordijn is speciaal ontworpen voor VELUX Gebogen lichtkoepels of VELUX vlakglasramen (type CFU of CVU), waardoor het een ideale keuze is voor zowel privé- als bedrijfsruimtes.
Het VELUX DSU Verduisterend Rolgordijn beschikt over de volgende eigenschappen:
- 99.9% verduisterend: Het rolgordijn biedt een vrijwel volledige verduistering, wat het een uitstekende keuze maakt voor ruimtes zoals slaapkamers en kinderkamers waar totale duisternis kan bijdragen aan een betere slaapkwaliteit. Daarnaast is het ook ideaal voor mediaruimtes waar het minimaliseren van lichtverstoringen zorgt voor een optimale kijkervaring.
- Onopvallend geplaatst in het venster: Het rolgordijn is zo ontworpen dat het perfect integreert in uw VELUX daklicht, waardoor het uitzicht op de lucht niet wordt belemmerd wanneer het product niet in gebruik is.
- Zonne-energie en afstandsbediening: Werkt op zonne-energie en is voorzien van een draadloze wandschakelaar. Het VELUX DSU Verduisterend Rolgordijn biedt een gebruiksvriendelijke en draadloze oplossing, wat zorgt voor een eenvoudige installatie en een nette uitstraling.
- Ondersteunt VELUX ACTIVE/App Control: Het VELUX DSU Rolgordijn kan worden gekoppeld aan het VELUX ACTIVE systeem of aan uw VELUX App Control systeem, waardoor u nog meer controle en gemak heeft bij het beheren van uw binnenklimaat.
- Combinatiemogelijkheid: Voor extra comfort en bescherming kan het VELUX Verduisterend Rolgordijn DSU gecombineerd worden met een VELUX insectenhor (let op, het verduisterend rolgordijn kan niet gecombineerd worden met een MSU buitenzonwering).
Geniet van een aangename sfeer in uw verblijfsruimte met het VELUX DSU Verduisterend Rolgordijn. Het product zorgt voor volledige verduistering, ideaal voor een goede nachtrust of voor het bekijken van films in een mediaruimte, en integreert perfect in uw nieuwe generatie VELUX daklicht.
Bij aankoop van dit VELUX raamdecoratie product krijgt u standaard 3 jaar fabrieksgarantie.
- Productcode (SKU)
- DSU
- Achteraf betalen Het is mogelijk om als particulier na levering een factuur te ontvangen. Selecteer hiervoor de optie Afterpay bij het afrekenen.
Na levering ontvangt u de factuur die u binnen 14 dagen kunt overmaken.
Het kan zijn dat het orderbedrag te hoog is voor deze optie of dat uw verzoek wordt afgewezen, neem dan contact met ons op.
Bent u een bedrijf en wilt u een bestelling boven € 500,- op rekening betalen? Neem dan ook contact met ons op. - 0252-622345
- 3 jaar garantie
Productnaam | Velux DSU verduisterend rolgordijn op zonne-energie |
---|---|
Productcode (SKU) | DSU |
Dagmaat | 60x60, 80x80, 90x90, 100x100, 120x120, 150x150, 60x90, 90x120, 100x200 |
De maat van de lichtkoepel bepaalt u door de binnenmaat van de lichtkoepel op te meten. Dit is de dagmaat; de maat van de lichtinval.
De buitenmaat is altijd 16 cm groter dan de dagmaat. De daksparing, de maat van het gat in het dak, is altijd 20 cm groter dan de dagmaat behalve bij het gebruik van een polyester H15 opstand. Dan is de daksparing 25 cm groter dan de dagmaat.
Voorbeeld: dagmaat 100x100 = buitenmaat 116x116 = daksparing 120x120 of 125x125
Technische gegevens volgens EN 1873 | ||
---|---|---|
Acrylaat (pmma) | Polycarbonaat (pc) | |
Brandvoortplanting (NEN 6065) | Klasse 4 | Klasse 2 |
Brandklasse (DIN 4102) | B2 | B1 |
Reactie op vuur (EN 13501-1) | E, S2,D2 | B, S1, D0 |
Slagvastheid t.o.v. glas | 25x | 300x |
Stootbelasting, hardbody (250gr,valhoogte 1mtr) NEN-EN 1873 | Pass | Pass |
Stootbelasting, softbody (zak 50 kg) NEN-EN 1873 | Fail | > SB 600 |
Buigsterkte | 105 N/mm2 | 90 N/mm2 |
Elasticiteitsmodulus ( ISO 527) | 3300 N/mm2 | 2400 N/mm2 |
Duurzaamheid NEN-EN 1873 | A, Cu1, Ku1 | A, Cu1, Ku1 |
Vormbestandheid (Vicat) ( ISO 306) | 102 oC | 150 oC; |
Weerstand tegen overdruk (windlast) NEN-EN 1873 | > UL 1500 | > UL 1500 |
Weerstand tegen onderdruk (sneeuwlast) NEN-EN 1873 | > DL 1125 | > DL 1125; |
Warmte isolatie (NEN-EN-ISO 10211) | |
---|---|
Uitvoering | Ur-waarde (W/m²K)* |
Enkelwandig helder | 5,70 |
Enkelwandig opaal | 5,70 |
Dubbelwandig helder/helder | 2,94 |
Dubbelwandig opaal/helder | 2,94 |
Dubbelwandig heatstop | 2,94 |
Driewandig helder/helder/helder | 1,92 |
Driewandig opaal/helder/helder | 1,92 |
Vierwandig helder/helder/helder/helder | 1,43 |
Vierwandig opaal/helder/helder/helder | 1,43 |
Isokoepel opaal/helder/opaal | 1,36 |
*Warmte isolatie getal: hoe lager het getal des te meer warmte isolatie
Warmte isolatie (NEN-EN-ISO 10211) | |
---|---|
U-Waarde* | |
Enkelwandige koepel | 5,7 |
Dubbelwandige koepel | 2,9 |
Driewandige koepel | 1,9 |
Vierwandige koepel | 1,4 |
ISO koepel | 1,3 |
AVP opstand | 2,9 |
Polyester opstand type H15 | 2,3 |
Polyester opstand type E15 | 1,3 |
Polyester opstand type E15/8 | 0,83 |
Polyester opstand type E30 | 1,1 |
Polyester opstand type E50 | 1 |
PVC BF 16 | 1,8 |
PVC RO 16 | 1,8 |
PVC BF16 EP | 0,59 |
PVC RO16 EP | 0,61 |
Glasraam met enkelwandige koepel | 0,93 |
Glasraam met dubbelwandige koepel | 0,81 |
Glasraam met driewandige koepel | 0,71 |
Glasraam met ISO koepel | 0,61 |
*Warmte isolatie getal: hoe lager het getal des te meer warmte isolatie
De maat van een Fakro dakbetreding bepaalt u door de binnenmaat van de sparing in het dak op te meten. De daksparing is de maat van het gat in het dak. Dit is dus niet de dagmaat; de maat van de lichtinval. Deze is 12,4 centimeter kleiner.
De buitenmaat van de opstand is altijd 22 cm groter dan sparingsmaat.
Voorbeeld: dagmaat 100x100 = buitenmaat 116x116 = daksparing 120x120 of 125x125
De maat van een Fakro lichtkoepel bepaalt u door de binnenmaat van de sparing in het dak op te meten. De daksparing is de maat van het gat in het dak. Dit is dus niet de dagmaat; de maat van de lichtinval. Deze is 12,4 centimeter kleiner.
De buitenmaat van de opstand is altijd 22 cm groter dan sparingsmaat.
Voorbeeld: Sparingsmaat 100x100 = buitenmaat opstand 122x122 = effectieve lichtdoorlaat 876x876